Panel Daveti: Tasavvuf Araştırmaları Uluslararası Yaz Okulu 2020 Kapanış Paneli

  • Anasayfa
  • Panel Daveti: Tasavvuf Araştırmaları Uluslararası Yaz Okulu 2020 Kapanış Paneli

Kapanış Paneli 28 Temmuz 2020 Salı saat 12.30-14.30

Uluslararası Tasavvuf Araştırmaları Yaz Okulu “Kapanış Paneli”ne davetlisiniz. 

Panele katılmak için aşağıda verilen webinar linkine Panel saatinde tıklamanız yeterlidir. 

https://zoom.us/webinar/register/WN_uvZNsqRtSTS0TV9Aih8m8Q

Üsküdar Üniversitesi Kurucu Rektörü Prof. Dr. Nevzat Tarhan’ın açılış konuşmalarının da yer alacağı programa yaz okulunda dersler veren tüm hocalarımız katkı sunacaktır. Panel, Dr. Öğr. Üyesi Cangüzel Güner Zülfikar moderatörlüğünde gerçekleştirilecek olup, Panele Üsküdar Üniversitesi Rektör Danışmanı Cemalnur Sargut, Prof. Dr. Emine Yeniterzi, Prof. Dr. Reşat Öngören, Doç. Dr. Mohammed Rustom, Dr. Öğr. Üyesi Omneya Ayad ve Öğr. Gör. Arzu Eylül Yalçınkaya canlı olarak, Prof. Dr. William Chittick, Prof. Dr. Omid Safi, Prof. Dr. Ebrahim Moosa ve Dr. Öğr. Üyesi H. Dilek Güldütuna yaz okulu hakkında geri bildirimlerini sunacakları kayıtlarla katılacaklardır. 

Panele katılım ücretsiz olup herhangi bir kayıt işlemine gerek bulunmamaktadır. Panel simultane tercüme desteği ile gerçekleştirilmektedir.

Webinar ortamında Panele bağlanan ilk 500 kişi simultane imkânıyla Paneli dinleyebilecektir. 

Daha sonra gelen katılımcılar youtube'a yönlendirilecektir. Youtuba katılımcıları için simultane seçeneği bulunmamaktadır. 

Webinar Simultane seçeneği için;

SİMULTANE OLARAK TERCÜME YAPILACAKTIR. SİMULTANE TERCÜMEYİ DİNLEMEK İÇİN, PANELE LİNK ÜZERİNDEN ERİŞİM SAĞLADIKTAN SONRA, EKRANIN EN ALTINDA YER ALAN “INTERPRETER” YAZISINA TIKLAYIP, OLUŞAN İKİ SEÇENEK İÇERİSİNDEN “GERMAN” TUŞUNA BASMALISINIZ. SİSTEM TÜRKÇE’Yİ DESTEKLEMEDİĞİNDEN, TÜRKÇE TERCÜME “GERMAN” KANALI ÜZERİNDEN GERÇEKLEŞTİRİLECEKTİR. AYNI KANALDAN TERCÜMAN, TÜRKÇE KONUŞMALARI İNGİLİZCEYE DE ÇEVİRMEKTE OLACAĞINDAN, EKRANA GERİ DÖNMEK YANİ ORTAM SESİNİ DUYMAK İÇİN YENİDEN “ENGLISH” TUŞUNA GERİ DÖNEBİLİRSİNİZ. BU DURUMDA EKRANDA HANGİ DİL KONUŞULUYORSA ONU DİNLİYOR OLACAKSINIZ
Üniversitemizle ilgili “AKLINDA NE VARSA” bize sor!